GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + skål på fot 6994544
nr 699 4544
Vas + skål på fot
Kina, höjd: 10-12
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2011
kl 18:05:10
100 kr
150 kr